Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
6.4.2024 | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:34:21 | 34. | 92 | 92 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
23.3.2024 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:36:51 | 34. | 92 | 92 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
13.1.2024 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:44:25 | 64. | 36 | 36 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
23.6 km | 1:55:37 | Součet bodů: | 220 | 512 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
18.11.2023 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:34:23 | 52. | 56 | 56 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
2.7.2023 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:34:26 | 61. | 39 | 39 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
1.4.2023 | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:34:07 | 38. | 84 | 84 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
25.3.2023 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:36:10 | 35. | 90 | 90 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
27.1 km | 2:19:06 | Součet bodů: | 269 | 644 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.7.2022 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:37:07 | 79. | 21 | 21 | 18. | 131 | 131 | Celkové pořadí |
25.6.2022 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:49:44 | 25. | 110 | 110 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
14.5 km | 1:26:51 | Součet bodů: | 131 | 307 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
6.7.2021 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:33:39 | 56. | 48 | 48 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
26.6.2021 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:43:56 | 32. | 96 | 96 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
14.5 km | 1:17:35 | Součet bodů: | 144 | 324 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
15.8.2020 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:29:05 | 29. | 102 | 102 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
6.7.2020 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:32:13 | 52. | 56 | 56 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
4.7.2020 | Energon běh | 10 | 00:48:38 | 36. | 88 | 88 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
14.6.2020 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:36:39 | 40. | 80 | 80 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
18.1.2020 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:30:52 | 36. | 88 | 88 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:41:39 | 52. | 56 | 56 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
45.5 km | 3:39:06 | Součet bodů: | 470 | 1012 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
23.11.2019 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:31:34 | 36. | 88 | 88 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
7.7.2019 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:32:36 | 52. | 56 | 56 | 16. | 137 | 137 | Celkové pořadí |
29.6.2019 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:42:37 | 26. | 108 | 108 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
19.1.2019 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:34:07 | 25. | 110 | 110 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
12.1.2019 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:44:43 | 44. | 72 | 72 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
38.1 km | 3:05:37 | Součet bodů: | 434 | 761 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
8.7.2018 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:32:06 | 47. | 66 | 66 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
30.6.2018 | Běh okolo Vraní skály | 10 | 00:41:16 | 28. | 104 | 104 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
13.1.2018 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:40:42 | 36. | 88 | 88 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
24.5 km | 01:54:04 | Součet bodů: | 258 | 488 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
25.11.2017 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:19:15 | 69. | 31 | 31 | 26. | 108 | 108 | Celkové pořadí |
13.8.2017 | Běh na Kozí Hory | 7.9 | 00:35:08 | 17. | 134 | 134 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
6.7.2017 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:30 | 32. | 96 | 96 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
31.2 km | 02:25:53 | Součet bodů: | 261 | 444 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
31.7.2016 | Běh na Kozí Hory | 7.9 | 00:36:47 | 21. | 122 | 122 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
10.7.2016 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:33:27 | 43. | 74 | 74 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
9.1.2016 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:41:43 | 48. | 64 | 64 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
22.4 km | Součet bodů: | 260 | 452 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Absolutní pořadí žen | Body | |||
1. | Hacaperková Eva | Příbram | 1620 | |
2. | Flachsová Šárka | Příbram | 1587 | |
3. | Švagrová Kristýna | Dobříš | 1574 | |
4. | Fraňková Andrea | Praha 6 | 1489 | |
5. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 1450 | |
6. | Turečková Jana | TK Bohutín | 1367 | |
7. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 1348 | |
8. | Koňaříková Zdeňka | 1205 | ||
9. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 1096 | |
10. | Treglerová Alice | Funny Avocado | 1016 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024