Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.5. Penzion Cup Podrobnosti
23.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti
23.5. Brdská 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Gahler foto
Pejšův mlýn Čerstvé saláty Mayas
Pivovar Podlesí
CNC obrábění Pavlišen
Turek reality
Author Sedláček


4timing

Přihlášení na Letní běh Litní 30.5.2021

Registrace do 20.5.2021 20:00.

Seznam přihlášených na Letní běh Litní dne 30.5.2021

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Hrdličková Romana 1975 Rozběháme Hořovicko Ženy 45 - 54 let100,-201013842
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let20,-207122631
Ježek Antonin 1949 Roztoky u křivoklatu Muži nad 70 let100,-214127326
Koňaříková Zdeňka 1976 Vystrkov Ženy 45 - 54 let100,-223129816
Košťálková Veronika 1984 Žebrák Ženy 35 - 44 let100,-226123761
Košťálková Veronika 2018 Žebrák Dívky do 3 let20,-226125008
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 18 - 34 let100,-Zaplaceno
Miřejovský Tomáš 1961 SABZO Praha Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let100,-228125130
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let100,-217120742
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let100,-220125642
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let100,-220125009
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let100,-202125703
Seidl Filip 2007 Klub biatlonu Beroun Chlapci 14 - 15 let 20,-212128540
Seidl Matyáš 2010 Klub biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-212125631
Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let100,-202129586
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let100,-202124129
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Tylšová Alena 2002 Salming Praha Pankrác Ženy 18 - 34 let100,-213026428
Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let100,-217120873
Uxová Anett 2000 URT Beroun Ženy 18 - 34 let100,-217024902
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let 20,-205123147
Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let100,-205011264
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži nad 70 letZdarmaZaplaceno
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let100,-214020843
Zalužanský Petr 1970 Bonbon Kutná Hora Muži 50 - 59 let100,-205016589

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Česká tábornická unie – Záskalák Liteň, p.s., IČO: 64752968

Číslo účtu: 2401684422/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: