Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

25.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (41)
8.6. Jinecký kros i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (32)
15.6. Příbramský půlmaraton i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (100)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Wolfs Race Železná 11.5.2019

Registrace do 9.5.2019 22:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Wolfs Race Železná dne 11.5.2019

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let180,-Zaplaceno
Blažek Vojtěch 2002 Radotín Dorostenci60,-Zaplaceno
Blehová Barbora 2011 OK Dobříš Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Brejchová Ela 2010 SK Vlčáci Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let60,-3006053026
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Muži 60 - 69 let180,-Zaplaceno
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let180,-Zaplaceno
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky 6 - 7 let60,-3009042673
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 let60,-3009040136
Černý Jakub 2012 SK Vlčáci Hoši 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let180,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 človíček Praha Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Dziegielewska Marta 2014 človíček Praha nejmladší dívky 2014 a mladší60,-Zaplaceno
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let180,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let180,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let180,-Zaplaceno
Frantová Andrea 1985 Lidl Ženy 20 - 34 let180,-Zaplaceno
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let60,-3009051247
Gregorova Zuzana 1989 Ženy 20 - 34 let180,-Zaplaceno
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygen Příbram Ženy 55 - 64 let180,-Zaplaceno
Heroudek Matouš 2006 TJ Sokol Maxičky Hoši 12 - 13 let60,-Zaplaceno
Heroudek Ludvík 2010 HC Berounští Medvědi Hoši 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr Dívky 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let180,-3009059460
Hraničková Eva 2011 SK Vlčáci Hoši 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let60,-3018042031
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let60,-3018046129
Huml Jakub 2015 Cerhovice nejmladší kluci 2014 a mladší60,-3018049750
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let60,-3018040079
Janů Tomáš 2009 SK Vlčáci Hoši 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let60,-Zaplaceno
Jindra Pavel 2002 Radotín Dorostenci60,-3009056395
Jungová Karolína 2011 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let60,-3009056841
Kafková Lucie 1983 Zdice Ženy 35 - 44 let180,-3009052438
Kameník Jan 2008 SK Vlčáci Hoši 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Kameník Adam 2010 SK Vlčáci Hoši 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Klementova Olivie 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Klímová Bára 2011 SK Vlčáci Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let180,-Zaplaceno
Křižan Jiří Edgar 2007 SK Vlčáci Hoši 12 - 13 let60,-Zaplaceno
Malík Tobiáš 2011 Unhošť Hoši 8 - 9 let60,-3014044627
Malina Petr 1969 Borek Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Marek Jonáš 2008 Dobříš Hoši 10 - 11 let60,-3009050038
Marek Viktor 2010 Dobříš Hoši 8 - 9 let60,-3009058905
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Mencl Tomáš 2010 SK Vlčáci Hoši 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Míková Barbora 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let60,-3007055629
Minařík Petr 1976 SKP Rokycany Muži 40 - 49 let180,-3008056528
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 let60,-3007052736
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let60,-3007058492
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let60,-3029042840
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let60,-3029042483
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let180,-Zaplaceno
Novák František Cyril 2012 SK Vlčáci Hoši 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Pergler Lukáš 1992 AC SPORÁK Muži 20 - 39 let180,-3009050589
Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Juniorky180,-3009050386
Pixová Natálie 2010 SK Vlčáci Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Požárský Antonín 2011 SK Vlčáci Hoši 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Průša Josef 1952 Obecnice Muži 60 - 69 let180,-Zaplaceno
Ptáčková Eliška 2009 SK Vlčáci Dívky 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Resch Zdeněk 1972 HO Beroun Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb / Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Rusnák Adrián 2009 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy Hoši 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Rybáčková Kačka 2008 SK Vlčáci Dívky 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen příbram Ženy 45 - 54 let180,-Zaplaceno
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let180,-3019047508
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Smetanová Monika 1973 Ženy 45 - 54 let180,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let180,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let180,-Zaplaceno
Šmídová Jitka 1986 U.B.F. - Ultimate Buffi Fitness Ženy 20 - 34 let180,-Zaplaceno
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let60,-3023039680
Tobrman Jan 2011 Dobřany Hoši 8 - 9 let60,-3011037953
Tobrmanová Barbora 2009 AE klub LADY Plzeň Dívky 10 - 11 let60,-3011030047
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let180,-Zaplaceno
Turek Jiri 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Tyrol Václav 2011 SK Vlčáci Hoši 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Tyrolová Vendula 2008 SK Vlčáci Dívky 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Uxová Aneta 2000 Triatlon Beroun Juniorky180,-Zaplaceno
Valachova Lucie Tereza 2006 Tj lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let60,-Zaplaceno
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let60,-3006042906
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 let60,-3006048354
Večeř Sebastian 2010 SK Vlčáci Hoši 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Večeř Jáchym 2013 SK Vlčáci Hoši 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let180,-Zaplaceno
Vlčková Natálie 2008 SK Vlčáci Dívky 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let180,-Zaplaceno
Vrbová Natálie 2010 SK Vlčáci Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting pribram Dívky 12 - 13 let60,-3013049138
Žolko Kryštof 2009 TJ Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let60,-3012039267

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: SK Vlčáci
Adresa sídla: Pražská 453, 252 10 Mníšek pod Brdy
IČO: 067 40 669
Číslo účtu: 1973066/5500
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: