Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.5. Penzion Cup Podrobnosti
23.5. Brdská 12 Podrobnosti
23.5. Brdská 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Brdská 25 23.5.2021

Registrace do 22.5.2021 18:00.

Seznam přihlášených na Brdská 25 dne 23.5.2021

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/ZaplacenoTričkoČas startu
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let400,-913053096MPřidělíme
Halounek Jan 1970 Dobřichovice Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno BezPřidělíme
Jůzek Pavel 1974 Mníšek Pod Brdy Muži 40 - 49 let400,-901051062XLPřidělíme
Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno LPřidělíme
Landauer Ervín 1993 Příbram Muži 20 - 39 let200,-914053206BezPřidělíme
Mitterwald Martin 1972 Lety Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno BezPřidělíme
Nový Lukáš 1976 TT Talin Muži 40 - 49 let400,-914053408LPřidělíme
Otčenášek Vít 1987 Trailrun Muži 20 - 39 let200,-917042368BezPřidělíme
Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 40 - 49 let400,-926047135MPřidělíme
Scheu Harald 1969 LMB Muži 50 - 59 let200,-924047901BezPřidělíme
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 35 - 44 let200,-913053548BezPřidělíme
Timurová Pavlína 1984 Rozběháme Domažlice Ženy 35 - 44 let200,-914056034BezPřidělíme
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let400,-912054283LPřidělíme
Zeman Tomas 1982 Älmhult/Lazec Muži 20 - 39 let200,-910054653BezPřidělíme
Hendrych Jírová Pavla 1980 Matka na útěku Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno Bez08:52:00
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez08:59:00
Vosmek Lukáš 1983 Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez09:00:00
Čip Roman 1970 befit pb Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno XL09:01:00
Večerek Mejzr Dušan 1974 Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez09:01:00
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno Bez09:05:00
Holiček Stano 1981 Lochovice Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez09:09:00
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno M09:10:00
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno Bez09:13:00
Hradecký Jan 1983 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez09:15:00
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno Bez09:20:00
Tejkal Šimon 1988 CSG Tri Team Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez09:28:00
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez09:30:00
Böszörményi Gábor 1976 Praha Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez09:31:00
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez09:50:00
Knotková Monika 1985 Sofa predator Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno Bez09:58:00
Šteiner Jiří 1986 Sofa predator Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez09:58:00
Nový Vladislav 1961 1. Budislavický turistický oddíl Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno Bez10:00:30
Palek Vojta 1977 Chodouň Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez10:01:00
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno Bez10:02:00
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno Bez10:03:30
Dvořák Daniel 1991 Hodis sro Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno L10:04:30
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno Bez10:05:00
Vesecký Jiří 1973 Pankration gym Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno L10:06:00
Sýkora Pavel 1980 Chomutov Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez10:07:00
Ficová Radka 1973 TT Příbram Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno Bez10:08:00
Šnábl Petr 1984 #děkankagroup Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:09:00
Dočkálek Libor 1973 Nordic Team Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez10:10:00
Votápek Daniel 1974 Chaloupky Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez10:15:00
Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:17:00
Hájek Jindřich 1965 Dobrá Voda Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno Bez10:24:00
Kule Aleš 1984 BKČS Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:25:00
Leinveberová Katarína 1979 Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno Bez10:26:00
Turský Tomáš 1983 Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:28:00
Procházka David 1971 Praha 2 Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno Bez10:29:00
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez10:30:00
Hájek Tomáš 1991 Čtvrteční klub Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:30:30
Nový Jiří 1984 Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:31:00
Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:32:00
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:35:00
Pazourek Jan 1973 Galvína klub Bechyně Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno L10:36:00
Otčenášek Vít 1987 Trailrun Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:37:00
Švarc Petr 1966 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno Bez10:52:00
Pazdera Lukáš 1986 UNIQUE TRI TEAM Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:54:00
Herbst Luboš 1979 Praha 11 Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez10:58:00
Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno XL10:59:00
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez10:59:30
Ján Jan 1993 Body Solution Clinic Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez11:01:00
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno Bez11:02:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: