Brdský běžecký pohár

Přihláška na Jinecký kros 15.6.2024

Registrace do 14.6.2024 17:00. , lze na místě

Seznam přihlášených na Jinecký kros 15.6.2024

Tento závod již má ukončené elektronické registrace 14.6.2024 17:00. Registrovat se lze i na místě

Startovní číslo
Přijmení Jméno
Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Aulický Matouš 2013 SK Jince Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Barcal Richard 1981 dos amigos Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let 200,- 1111064657

17

Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno

34

Bičík Tomáš 1968 ToBi Training Muži 50 - 59 let 200,- Zaplaceno
Bodnar Feodosiya 2019 Příbram Dívky nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Boukal Matyáš 2020 Bezděkov pod Třemšínem Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Boukalová Tereza 2018 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Broošová Sára 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Buraltová Adéla 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Buraltová Elen 2013 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Buraltová Ema 2019 MŠ Dolní Hbity Dívky nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Burián Tomáš 2015 Domeček Hořovice Chlapci 8 - 9 let 50,- Zaplaceno

2

Butzke Petr 1959 Tréninková skupina Březnice Muži 60 - 69 let 200,- Zaplaceno

3

Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let 200,- Zaplaceno

4

Cipro Miroslav 1986 Zdice-Hrouda Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno

20

Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let 200,- Zaplaceno
Čermák David 2019 Triatlon team Příbram Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Čermák Filip 2019 Triatlon team Příbram Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Čermák Tomáš 2017 Triatlon Team Příbram Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Čermáková Amálka 2016 Triatlon team Příbram Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Čermáková Izabela 2018 Triatlon team Příbram Dívky 6 - 7 let 50,- Zaplaceno

5

Číp Roman 1970 Muži 50 - 59 let 200,- Zaplaceno
Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Juniorky 200,- 1112063164
Dědina Ondřej 2017 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Dědinová Anna 2014 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Doubek Dominik 2020 TeriKuli Team Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let 200,- 1114063852
Dvorská Karolína 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Dvořáčková Marie 2014 Stěžov Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Eliška Houžvičková 2019 Slavoj Obecnice Dívky nejmladší do 5 let 50,- 1114066185
Fábera Matyáš 2019 Chaloupky Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky 6 - 7 let 50,- Zaplaceno

6

Flachsová Šárka 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Fraňková Andrea 1989 Praha 6 Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno

18

Frühauf František 1975 Ohrazenice Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,- 1114067862
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let 200,- 1112061482
Havlíček Filip 2016 Ski klub Lajdáček Chlapci 8 - 9 let 50,- 1113062735
Hrdličková Julie 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,- 1109064952

7

Hrdličková Romana 1975 Rozběháme Hořovicko Ženy 45 - 54 let 200,- 1109066301

25

Hršel Josef 1976 Sk Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno

10

Chocholová Zuzana 2010 TJ Spartak Hořovice Dívky 14 - 15 let Hlavní závod200,- Zaplaceno
Jiráňová Anna Kateřina 2020 Týček Dívky nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno

33

Kadaňková Michaela 1985 Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno

8

Kaiserová Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno

24

Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Kašpar Michal 1990 U Šmídů team Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Kočí David 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Kočí Lukáš 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Kočnar Matyáš 2020 Pňovice Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Korba Jáchym 2018 FK Olympie Zdice Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Kott Damien 2015 SK Jince Chlapci 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Kott Santino 2013 SK Jince Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Kott Tobin 2018 SK Jince Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Králová Ema 2016 OHRAZENICE Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram Swimming Dívky 14 - 15 let 50,- Zaplaceno
Kreuzová Ema 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno

16

Krutílek Jaroslav 1970 Příbram Muži 50 - 59 let 200,- Zaplaceno
Kříž Fabien 2018 FK Příbram Chlapci 6 - 7 let 50,- 1114060942
Kundrát David 2007 Praskolesy Dorostenci 50,- Zaplaceno
Kutíková Alena 1984 Vižina Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Lhoták Zdeněk 2019 Praskolesy Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Lhotáková Karolína 2017 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let 50,- Zaplaceno

28

Linhová Michaela 1983 Bacon's team Jince Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let 200,- Zaplaceno
Matušková Rozárie 2017 Jinečáček Dívky 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Mejzrová Adéla 1999 Příbram Ženy 20 - 34 let 200,- Zaplaceno
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dorostenky 50,- Zaplaceno
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let 50,- Zaplaceno

9

Nekolný Karel 1976 Co chceš? Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno

27

Němec Ladislav 1982 Plzeň Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Dorostenci 50,- Zaplaceno
Novák Vít 2014 Florbal Dobříš Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let 50,- Zaplaceno

31

Palková Miroslava 1978 Doubravan Újezd Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Pechlát Marek 2018 Ohrazenice Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno

11

Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno

30

Pertlová Martina 1974 U Šmídů team Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Poláčková Alžběta 2019 Jince Dívky nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno

22

Polášek Zdeněk 1984 Jince Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Popová Denisa 2016 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno

21

Pražák Adam 1978 Praha 3 Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno

23

Procházka Jiří 1962 RMT/Plzeň Muži 60 - 69 let 200,- Zaplaceno
Procházková Šárka 2019 Vysoká pec Dívky nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Prouzová Lenka 1981 TJ Stašov Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Provazník Jakub 2013 SK Jince 1921 Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno

12

Provazník Jakub 1981 SK Jince 1921 Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Provazník Ondřej 2018 SK Jince 1921 Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno

13

Provazníková Jitka 1985 SK Jince 1921 Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice Muži 70 - 79 let 200,- 1114063952

14

Přenosil Stanislav 1972 Příbram Muži 50 - 59 let 200,- Zaplaceno
Přibylová Linda 2015 TJ Sokol Jince Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Randa Jan 2018 SK Přestavlky Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Randová Eva 2015 SK Přestavlky Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno

1

Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno

29

Růžičková Jana 1969 U Šmídů team Ženy 55 - 64 let 200,- Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Ženy 55 - 64 let 200,- Zaplaceno
Sedlák František 1963 Pivnice Bílý Beránek Muži 60 - 69 let 200,- Zaplaceno
Slanina Teodor 2018 Bacon's team Jince Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Slanina Vincent 2020 Bacon's team Jince Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Slanina Vojta 2015 Bacon's team Jince Chlapci 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Stibor Jan 1989 Jesenice Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 KD Příbram Muži nad 80 let 200,- 1111069480
Svobodová Dana 1952 KD Příbram Ženy nad 65 let 200,- 1111069546
Sýkora Radek 2015 Sokol Beroun Chlapci 8 - 9 let 50,- 1111068271
Sýkorová Šárka 2018 Sokol Beroun Dívky 6 - 7 let 50,- 1111061423
Šika František 1959 AC Trial Plzen Muži 60 - 69 let 200,- 1111064230
Šille Valerie 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák Junioři 200,- 1113065021
Škrlant Adam 2017 Žebrák Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Škrlantová Klárka 2016 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
Šturm Petr 2015 TJ Sokol SG Plzeň - Petřín Chlapci 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Švaček Stanislav 1993 Rozběháme Beroun Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Švehla David 2002 Vysoká u Příbramě Muži 20 - 39 let 200,- 1110065674
Tomek Ondřej 2020 Rožmitál pod Třemšínem Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno

32

Turčiačík Jakub 1985 Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Turčiačíková Ema 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Turčiačíková Nela 2015 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno

26

Turečková Jana 1968 Tenisový klub Bohutín Ženy 55 - 64 let 200,- Zaplaceno
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 14 - 15 let 50,- 1120054710
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dorostenky 50,- 1120057452
Veselá Anežka 2013 AO Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,- 1111066907
Veselý Adam 2016 Praha Chlapci 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Veselý Kryštof 2015 AO Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let 50,- 1111060481
Veselý Vojtěch 2013 Praha Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno

19

Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži 70 - 79 let 200,- Zaplaceno

15

Zadražil Michal 1979 Hořovice Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Zelenka Oliver 2020 Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.