Brdský běžecký pohár

Přihláška na Tuháčkův běh 25.5.2024

Registrace do 24.5.2024 22:00. , lze na místě

Seznam přihlášených na Tuháčkův běh 25.5.2024

Tento závod již má ukončené elektronické registrace 24.5.2024 22:00. Registrovat se lze i na místě

Startovní číslo
Přijmení Jméno
Ročník Klub Kategorie

1

Tuháček Pavel 1951 Vodáci ML Muži 70 - 79 let

8

Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let

3

Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let

4

Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let

5

Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let

6

Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let

7

Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 60 - 69 let

44

Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 60 - 69 let

2

Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let

45

Karas Tomáš 1967 Muži 50 - 59 let

9

Řechková Svatava 1967 Ženy 55 - 64 let

10

Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let

11

Turečková Jana 1968 Tenisový klub Bohutín Ženy 55 - 64 let

43

Justych Jiří 1969 Rozbehame Horovicko Muži 50 - 59 let

46

Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let

12

Číp Roman 1970 Muži 50 - 59 let

47

Karasová Věra 1972 Ženy 45 - 54 let

13

Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 50 - 59 let

48

Švagr Rostislav 1973 Ouběnice Muži 50 - 59 let

14

Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 50 - 59 let

15

Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let

16

Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 50 - 59 let

18

Frühauf František 1975 Ohrazenice Muži 40 - 49 let

17

Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let

19

Skripová Ilona 1976 Ten Art Ženy 45 - 54 let

49

Kaiserová Jiřina 1976 MP Hořovice Muži 40 - 49 let

50

Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 45 - 54 let

51

Matoušková Jitka 1977 PVP Ženy 45 - 54 let

21

Mázdra Marcel 1978 Muži 40 - 49 let

22

Nademlejnský Petr 1978 Zdice Muži 40 - 49 let

52

Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě Muži 40 - 49 let

20

Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let

23

Zadražil Michal 1979 Hořovice Muži 40 - 49 let

25

Svojtka Libor 1980 Buková Muži 40 - 49 let

24

Flachsová Šárka 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let

26

Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let

53

Jechort Martin 1981 Příbram Muži 40 - 49 let

54

Jechort Martin 1981 Příbram Muži 40 - 49 let

27

Zemanová Eva 1983 Ten Art Ženy 35 - 44 let

55

Linhova Michaela 1983 Jince Ženy 35 - 44 let

56

Hanuš Jiří 1983 Muži 40 - 49 let

57

Kutíková Alena 1984 Vižina Ženy 35 - 44 let

58

Edelmann Robert 1984 Příbram Muži 40 - 49 let

29

Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let

28

Pazdera Lukáš 1986 HERE TO WIN TEAM Muži 20 - 39 let

30

Divišová Efi 1988 Plzeň Ženy 35 - 44 let

31

Stibor Jan 1989 Jesenice Muži 20 - 39 let

32

Fraňková Andrea 1989 Praha 6 Ženy 35 - 44 let

33

Ivaník Pavel 1989 Ten Art Muži 20 - 39 let

34

Doubková Tereza 1989 TeriKuli Team Ženy 35 - 44 let

35

Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let

59

Chocholová Markéta 1991 Drahlín Ženy 20 - 34 let

36

Zeman Zdeněk 1993 Muži 20 - 39 let

37

Kopáček Jiří 1993 SDH Drásov Muži 20 - 39 let

38

Fencl Vít 1994 Ten Art Muži 20 - 39 let

39

Grim Ondřej 1995 Příbram Muži 20 - 39 let

60

Čížek Jan 1995 FUBO Team Muži 20 - 39 let

40

Švagrová Kristýna 2000 Ouběnice Ženy 20 - 34 let

41

Burian Dominik 2001 Příbram Muži 20 - 39 let

62

Bibenová Kateřina 2001 Ženy 20 - 34 let

61

Flachsová Šárka 2002 Příbram Ženy 20 - 34 let

42

Švehla David 2002 Vysoká u Příbramě Muži 20 - 39 let

63

Salivarová Aneta 2004 Příbram Ženy 20 - 34 let

130

Kundrát David 2007 Praskolesy Dorostenci

129

Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dorostenky

145

Prukner Tomas 2009 Praha Chlapci 14 - 15 let

128

Diviš Pavel 2011 AO Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let

127

Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let

144

Beránková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let

143

Skalička Michael 2012 SK Sporting Příbram Chlapci 12 - 13 let

142

Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let

141

Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Chlapci 12 - 13 let

125

Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let

124

Diviš Jan 2013 AO Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let

123

Šolcová Karolína 2013 Sk Sporting Dívky 10 - 11 let

122

Hrdličková Julie 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let

121

Buraltová Elen 2013 SK Sporting Dívky 10 - 11 let

140

Brožová Markéta 2013 Sporting Příbrm Dívky 10 - 11 let

139

Kreuzová Ema 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let

126

Veselá Anežka 2013 AO Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let

118

Paimová Erika 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let

117

Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice Chlapci 8 - 9 let

116

Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let

115

Křížová Rebeca 2015 TC Rak Příbram Dívky 8 - 9 let

114

Burián Tomáš 2015 Rpety Chlapci 8 - 9 let

113

Buraltová Adéla 2015 SK Sporting Dívky 8 - 9 let

138

Hošek Marek 2015 Příbram Chlapci 8 - 9 let

137

Novotný Jan 2015 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let

120

Veselý Kryštof 2015 AO Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let

119

Halaburdová Anna 2015 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let

136

Edelmannová Emma 2016 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let

111

Paimová Ester 2017 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let

112

Kočí Lukáš 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let

135

Hošková Aneta 2017 Příbram Dívky 6 - 7 let

134

Jechort David 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let

110

Kříž Fabien 2018 FK. Příbram Chlapci 6 - 7 let

109

Boukalová Tereza 2018 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let

108

Krejci Emma 2018 Kraluv Dvur Dívky 6 - 7 let

133

Edelmannová Thea 2018 MŠ Kličkova vila Dívky 6 - 7 let

132

Jechortová Emma 2018 Příbram Dívky 6 - 7 let

146

Vondrášková Anna 2018 Praha Dívky 6 - 7 let

106

Máša Alex 2019 Nepomuk Chlapci nejmladší do 5 let

105

Buraltová Ema 2019 MŠ Dolní Hbity Dívky nejmladší do 5 let

107

Kočí David 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let

104

Doubek Dominik 2020 TeriKuli Team Chlapci nejmladší do 5 let

103

Tomek Ondřej 2020 Rožmitál pod tremsinem Chlapci nejmladší do 5 let

102

Krejci Antonin 2020 Kraluv Dvur Chlapci nejmladší do 5 let

131

Chochola Jonáš 2021 Drahlín Chlapci nejmladší do 5 let

101

Máša Adam 2022 Nepomuk Chlapci nejmladší do 5 let
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.