Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Časy startů na Brdská 25 24.5.2020

Registrace do 23.5.2020 18:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Brdská 25 dne 24.5.2020

Zvolené časy nebo opravy nahlašujte zde

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/ZaplacenoTričkoTrasaČas startu
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno M12km 08:00:00
Čekan Václav + Falko 1969 TJ Sokol Maxičky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez25km 08:30:00
Hanák Michal 1971 Cerhovice Muži 40 - 49 let100,-823053467Bez12km 08:45:00
KORYTÁR Ján 1952 AC FALCON Rokycany Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez12km 08:50:00
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 08:56:00
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 08:56:00
Karas Tomáš 1967 Bohutín Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 08:57:00
Karasová Věra 1972 Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 08:57:00
Karasová Anna 2005 Tisová Dívky 14 - 15 let 100,-Zaplaceno Bez12km 08:57:00
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 08:58:00
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno M12km 08:58:30
Kudlič Pepa 1989 Get up gym Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 08:59:00
Doleželová Lenka 1990 AC Heating Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 08:59:30
Špína Martin 1974 Přibram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:00:00
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:00:30
Vosmek Lukáš 1983 4Timing, Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:01:00
Čížková Martina 1990 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:01:30
Urbanová Zora 1974 Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:01:30
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:02:00
Fortelka Jiří 1982 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:02:30
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:03:00
Suchanová Kateřina 1995 Praha Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:03:30
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:04:00
Svoboda Petr 1988 RSáci Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:04:30
Svobodová Barbora 1986 RSáci Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:04:30
Velechovská Jana 1994 RSáci Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:04:30
Dostál Ivo 1977 TRIsáci Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:05:00
Peškař Petr 1973 Brdonoš Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:05:30
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:06:00
Horáčková Alena 1980 Rsáci Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:06:30
Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno M12km 09:07:00
Behenský Jan 1991 RUN magazine team Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno L25km 09:07:00
Vaněk Aleš 1976 Cerhovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:07:30
Kára Milan 1972 RAC CERHOVICE Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:07:30
Kárová Iveta 1977 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:07:30
Vaněk Tomáš 2005 Cerhovice Chlapci 14 - 15 let 100,-Zaplaceno Bez12km 09:07:30
Čekan Václav 1992 Vyběhej se Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:08:00
Palková Miroslava 1978 běžecký oddíl SK Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:08:30
Večerek Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:09:00
Večerková Marcela 1981 Veverky Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:09:00
Teplý Ondřej 1978 Úvaly Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:09:30
Teplá Jana 1979 TTT Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:09:30
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:10:00
Svoboda Martin 1996 RSáci Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:10:30
Svoboda Jan 1959 RSáci Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:10:30
Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:11:00
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:11:00
Svobodová Petra 1990 Žežice Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:11:30
Šístek Jan 1974 proti alkoholismu Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:12:00
Křížek Filip 1993 Muži 20 - 39 let100,-823055830Bez12km 09:12:30
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:13:00
Lacina Josef 1978 Gladiators Muži 40 - 49 let100,-822053415Bez12km 09:13:30
Bartoš Hynek 1973 Kalgan NW Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km Nordic w.09:14:00
Mikšík Jiří 1992 Moskyt Nordic Walking Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km Nordic w.09:14:30
Mikšík Zdeněk 1963 Moskyt Nordic Walking Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km Nordic w.09:14:30
Cimprich Petr 1986 Nordic walking Olomouc Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno M12km Nordic w.09:15:00
Urbanová Stanislava 1949 Příbram Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno Bez12km Nordic w.09:15:30
Fojtová Eva 1952 Příbram Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno Bez12km Nordic w.09:15:30
Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:16:00
Magoči Jan 1991 Střelské Hoštice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:16:30
Hradecká Kateřina 1982 TT Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:17:00
Horňák Juraj 1992 Muži 20 - 39 let100,-823055206Bez12km 09:17:30
Houžvička Miloš 1978 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno M12km 09:18:00
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let300,-Zaplaceno M12km 09:18:00
Boucník Jaroslav 1975 Bauer Team - www.uslepejse.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:18:30
Pícha Aleš 1979 Bauer Team - www.uslepejse.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:19:30
Hochmut Milan 1985 Grill Míšov Muži 20 - 39 let100,-902052317Bez25km 09:20:00
Melichar Josef 1972 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:20:30
Černohorský Tomáš 1997 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:21:00
Hradecký Jan 1983 Triatlon team Pribram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:22:00
Novotný Ladislav 1982 #onmyown / Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:22:30
Tichý Stanislav 1960 Praha Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:23:00
Šneberger Jan 1985 Rokycany Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:24:00
Třísková Katarína 1971 Praha Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:24:30
Černý Zbyněk 1983 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:25:00
Kolář Lukáš 1984 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:25:30
Pazdera Lukáš 1986 CSG TRI TEAM Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno M25km 09:26:00
Linková Hana 1972 Sk Merlot Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:26:30
Mrkáčková Hana 1971 Sokol Vysoká Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:26:30
Antoš Jan 1974 Praha Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:27:00
Minařík Petr 1976 SKP Rokycany Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:27:30
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:28:00
Simandl Radek 1993 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:28:30
Císařová Iveta 1993 Příbram Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno S12km 09:28:30
Císařová Veronika 1993 Příbram Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno S12km 09:28:30
Krůtová Jana 1998 Příbram Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno M12km 09:28:30
Fortelka Jiří 1982 Příbram Muži 20 - 39 let100,-804053981Bez12km 09:29:00
Scheu Harald 1969 LMB Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:29:30
Kučerová Berenika 1980 Všenory Ženy 35 - 44 let100,-904054581Bez25km 09:30:00
Kozák Jan 1962 iThinkBeer Muži 50 - 59 let100,-911056018Bez25km 09:30:30
Novotný Karel 1985 Jihlava Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno L12km 09:31:00
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno L25km 09:31:30
Márová Kateřina 1973 Všenory Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:32:00
Kunc Jiří 1980 321start Muži 40 - 49 let100,-916054390Bez25km 09:32:30
Ryvola Vojtěch 1999 Radotín Muži 20 - 39 let100,-806052506Bez12km 09:33:00
Nový Vladislav 1961 1.BTO Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:33:30
Nová Ivana 1964 1.BTO Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:33:30
Bublík Marek 1985 HybridTraining Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno M25km 09:34:00
Tejkal Šimon 1988 CSG Tri Team Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:34:30
Skalkova Natalie 1988 Pribram Ženy 20 - 34 let100,-904051894Bez25km 09:35:00
Bejček Michal 2002 SK Bejkovo Junioři100,-Zaplaceno Bez12km 09:35:30
Bejček Michal 1977 SK BEJKOVO Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:35:30
Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:35:30
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno XL25km 09:36:00
Rumpík Viktor 1988 Plzen Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno M25km 09:36:30
Štěchová Kristýna 1990 Pribram Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno M25km 09:37:00
Jones Steve 1984 Muži 20 - 39 let100,-922057329Bez25km 09:37:30
Horák Aleš 1988 Terénní bažanti Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno M25km 09:38:00
Jones Steve 1984 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:38:30
Matějka Josef 1977 Sedlice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:39:00
Reyes José F 1994 MADRID Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:39:30
Vopička Josef 1979 Ninos Checos / Dubno Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:40:00
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:40:30
Berenguer Santiago 1994 Adidas Runners Prague Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:41:00
Insausti Javier 1985 Madrid Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:41:30
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno M25km 09:42:00
Redondo Asier 1987 Irun Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:42:30
Nový Lukáš 1976 Vráž u Písku Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno L25km 09:43:00
Matyáš Radek 1977 Háje Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:43:30
Závadská Eva 1975 SRTG Praha Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno M25km 09:44:00
Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:44:30
Landauer Ervín 1993 Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno L25km 09:45:00
Landauerová Radka 1992 Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno M12km 09:45:00
Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:46:00
HRDLIČKOVÁ Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:47:00
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:48:00
Dolejš Rudolf 1958 Jiko Čácha Sušice Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:48:30
Stančík Tomáš 1976 Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno M25km 09:49:00
Motejl Jiří 1993 Chaloupky Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:50:00
Uxová Anett 2000 URT Beroun Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:51:00
Mündleinová Tereza 1984 Praha Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:51:30
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:52:00
Letová Kristýna 2001 Třebsko Juniorky100,-Zaplaceno Bez12km 09:52:30
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:53:00
Kolář Jiří 1986 LP Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:53:30
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:54:00
Řehůřková Silvia 1981 Jince Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:54:30
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:55:00
Zaremba Jan 1981 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:55:30
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:56:00
Kinkor Jiří 1990 SK Sporting Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:56:30
Votápek Daniel 1974 Chaloupky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:57:00
Matějka Josef 2000 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:57:30
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 09:58:00
Pospíšil Jindřich 1977 Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno M25km 09:58:30
Svátek Lubomír 1958 Praha Muži 60 - 69 let300,-Zaplaceno M25km 09:59:00
Weiner Štěpán 1977 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 09:59:30
Flachs Michal 1987 Praha-Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:00:00
Eliáš David 2005 Tri klub Příbram Chlapci 14 - 15 let 100,-823050835Bez12km 10:00:15
Korecká Blanka 1974 Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:00:30
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:01:00
Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:01:30
Barášková Lucie 1980 4Timing.cz Ženy 35 - 44 let300,-Zaplaceno M12km 10:01:30
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:02:00
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:02:30
Prokopová Denisa 1988 Ženy 20 - 34 let100,-902057120Bez25km 10:03:00
Böszörményi Gábor 1976 Praha Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:03:30
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno L25km 10:04:00
Veselý Vladimír 1971 Chloumek Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno XL12km 10:04:30
Veselá Anita 1965 SDH Chloumek Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:04:30
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:05:00
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:05:30
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:06:00
Matějková Daniela 1983 Ženy 35 - 44 let300,-Zaplaceno S12km 10:06:30
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:07:00
Koudelka Filip 2005 Praha 6 Chlapci 14 - 15 let 100,-821054286Bez12km 10:07:30
Haníková Adéla 1991 Nymburské bomby Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:08:00
Červený Václav 1963 Muži 50 - 59 let100,-923052795Bez25km 10:08:15
Hodaň Lukáš 1980 ready2win Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:08:30
Bačkovská Petra 1978 Běžecký klub České spořitelny Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:09:00
Pešek Petr 1990 ready2win Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:09:30
Mareš Martin 1963 Zruč-Senec Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:10:00
Hlavatý Vladislav 1988 Ready2win Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:10:15
Hrabák Petr 1989 ready2win Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:10:15
Onderková Monika 1992 Starý Plzenec Ženy 20 - 34 let100,-911052157Bez25km 10:10:30
Chotěborová Jana 1973 Loap Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:11:00
Zárybnický Jan 1978 Březnice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:11:15
Bábíček Matěj 1974 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno M25km 10:11:30
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:12:00
Benešová Alžběta 1983 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:12:30
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:13:00
Haník Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:13:30
Dvořáková Alena 1978 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:14:00
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:14:15
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno L25km 10:14:30
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:15:00
Folbrecht Lukáš 1978 Kamýk nad Vltavou Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno L25km 10:15:30
Kryvobokova Darija 1998 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-820019182Bez12km 10:16:00
Marek Václav 1956 Rymaně Muži 60 - 69 let300,-Zaplaceno M25km 10:16:30
Vagnerova Zuzana 1980 Joskatel Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:17:00
Tesárek Michal 1978 Fitklub_Ludvík.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:17:30
Turková Lucie 1974 Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno M25km 10:18:00
Vopálenský Tomáš 1972 ArtSport team Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:18:15
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let100,-819052481Bez12km 10:18:30
Marušák Róbert 1971 CFRC Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:19:00
Halo Pavel 1988 Fitklub_Ludvík.cz Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:19:30
Zanozina Ekaterina 1985 Kerteam Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:20:00
Paulus Miroslav 2002 Říčany Junioři100,-Zaplaceno Bez25km 10:20:30
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:21:00
Vyhnánek Aleš 1990 Funeralopolis Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:21:30
Šefčík Juraj 1984 ČEPS TEAM Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:21:30
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno XL12km 10:22:00
Jezbera Jakub 1992 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:22:30
Brožová Michaela 1983 Týček Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:22:30
Dědinová Lucie 1985 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:22:30
Kroupová Petra 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:23:00
Klégr Šimon 1979 Praha 6 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:23:30
Burian Dominik 2001 SquirrelsTeam 2020 Junioři100,-Zaplaceno Bez12km 10:24:00
Mansfield Jim 1975 Kosova Hora Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:24:30
Fraňková Andrea 1989 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:25:00
Hlavacek Rostislav 1975 Drasov Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:25:30
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno M25km 10:26:00
Fryčová Lenka 1978 Psáry Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:26:30
Jiřičný Martin 1969 Bonbon Praha Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:27:00
Cheníčková Petra 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:27:30
Jiřičná Dana 1969 Bonbon Praha Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:28:00
Typltová Kristýna 1994 Beroun Ženy 20 - 34 let100,-822054502Bez12km 10:28:30
Žižka Ondřej 1986 Běžecký klub České spořitelny Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:29:00
Rejsková Ivona 1985 SUNNYMONT s.r.o. Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:29:30
Ježková Jana 1988 ENERGON Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:29:45
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:30:00
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod B Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:30:30
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:31:00
Vršecký Aleš 1971 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:31:30
Prunerová Eva 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:31:30
Stracený Jiří 1979 Mimoni Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:32:00
Javůrek Honza 1979 sk Hofmanbajk Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno L25km 10:32:30
Pavlíková Jana 1982 Mimoni Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:33:00
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let100,-811049365Bez12km 10:34:00
Ziopulosova Kristyna 1997 Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno S12km 10:34:30
Novák Aleš 1976 Příbram Občov Muži 40 - 49 let100,-827036925Bez12km 10:35:00
Hons Pavel 1980 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:35:30
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:36:00
Holečková Tereza 1987 Ženy 20 - 34 let100,-817024165Bez12km 10:36:00
Černý Matěj 2005 Chlapci 14 - 15 let 100,-Zaplaceno Bez12km 10:36:30
Šmíd Petr 1983 Ghost / Mníšek pod Brdy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:37:00
Lokajíček Martin 1968 Ready2win Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:37:30
Lokajíčková Miluše 1972 Ready2win Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:37:30
Dintar Josef 1982 Mnisek Pod Brdy Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno Bez12km 10:38:00
Cenefels Filip 1994 ready2win Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:38:30
Ginzel Petr 1972 aqvasportclub Muži 40 - 49 let100,-803058927Bez12km 10:39:00
Nováková Lenka 1990 Vítr v zádech Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:39:30
Kordova Zuzana 1992 S větrem v zadech Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:39:30
Růžička Pavel 1990 Běžec Team Muži 20 - 39 let100,-811013018Bez12km 10:40:00
Janásová Gabriela 1977 ready2win Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:40:30
Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:41:00
Koděrová Lucie 1977 Černošice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:41:30
Máša Jan 2003 Running team Žežice Dorostenci100,-Zaplaceno Bez12km 10:42:00
Kotěšovcová Petra 1981 Praha 4 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:42:30
Vacková Lucie 1980 RSáci Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:43:00
Řezáč Martin 1979 Zdimerice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:43:30
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:44:00
Gruzovsky Josef 1987 Plzen Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:44:30
Novotny Filip 1993 Praha Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno L25km 10:45:00
Vozka Jiří 1986 Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno M25km 10:45:00
Přenosil Stanislav 1972 Březnice Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno L25km 10:46:00
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:46:00
Dobeš Jan 1978 B4/Praha Muži 40 - 49 let100,-923050943Bez25km 10:46:30
Drozd Adam 1984 Praha Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:47:00
Šibravová Lenka 1982 kerteam Ženy 35 - 44 let100,-919050896Bez12km 10:47:30
Šedivý Jan 1984 Legolas team Muži 20 - 39 let100,-805023497Bez12km 10:48:00
Lukavec Jakub 1984 T.J. Sokol Spořilov Muži 20 - 39 let100,-823054721Bez12km 10:48:30
Fialová Žaneta 1980 RSáci Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:49:00
Fiala Radim 1975 RSáci Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:50:00
Michal Daniel 1983 Rsaci Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:50:30
Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno M25km 10:51:00
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:51:30
Čip Roman 1970 Hospic Most Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:52:00
Kratochvílová Lucie 1982 Plzeňští běžci Klub Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:52:00
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:52:30
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:53:00
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 10:53:30
Pražák Adam 1978 Praha 3 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:54:00
Kolářová Karolina 1992 BP4 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:54:30
Zajíčková Alena 1980 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:55:00
Zahradník Michal 1975 Cardiolab Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:55:30
Sehnal Adrien 1953 IV. Odboj Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:56:00
Kelbichová Vendula 1986 KL sport Most Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:56:30
Fořtová Iveta 1972 ELEVEN RUN TEAM Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:57:00
Kopecký Martin 1981 P4 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:57:30
Fořt Martin 1968 ELEVEN RUN TEAM Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez25km 10:58:00
Králová Eva 1976 Plzeň Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km Kočárek10:58:30
Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno XL12km 10:59:00
Chalupa Jan 1981 Fabiánův Prostředník Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km Kočárek10:59:30
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:00:00
Vesecký Jiří 1973 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno L25km 11:00:30
Vesecká Renáta 1973 Příbram Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno S25km 11:00:30
Vesecká Nicol 2004 TRI KLUB Dorostenky300,-Zaplaceno XS12km 11:00:30
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:01:00
Bauer Martin 1977 Chlustina Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno XL12km 11:01:30
Šatavová Lenka 1986 Tábor Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:02:00
Havlicek Jan 1973 Mentor Muži 40 - 49 let100,-811055002Bez12km 11:02:30
Pospíšil Antonín 1960 Tlučná Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:03:00
Sova Matěj 1988 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:03:30
Karasová Pavla 1978 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:04:00
Štefaničová Hana 1976 TriKlub PB Ženy 35 - 44 let100,-920057138Bez25km 11:04:30
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let400,-Zaplaceno L12km 11:05:00
Häusler Václav 1963 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:05:30
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let400,-Zaplaceno M12km 11:06:00
Ježek Adam 1987 L’Oréal Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:06:30
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:07:00
Jakob Raphaela 1990 B4 Praha Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:07:30
Šusta David 1990 Cetyně Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:08:00
Moravčík Štěpán 1972 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:08:30
Hendrych Jírová Pavla 1980 Matka na útěku Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:09:00
Špryngl Jan 1982 4Timing.cz Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:09:30
Nosek Jan 2004 Spartak Hořovice Dorostenci100,-Zaplaceno Bez12km 11:10:00
Frič Pavel 1955 CHECOMACOCO Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:10:30
Lokajíčková Klára 2000 Ready2win Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:11:00
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:11:30
Adamec Michal 1987 MŠ Zeměkoule Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:12:00
Kadavá Tereza 1991 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:12:30
Králík Michal 1981 HybridTraining Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:13:00
Klimek Jan 1992 RS fitness Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:14:00
Počtová Klára 2004 Atletika Písek Dorostenky100,-Zaplaceno Bez12km 11:14:00
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:14:30
Polívka Jan 1988 Vranovice Ural Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:15:00
Nešpůrek Petr 1979 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:15:30
Friedlová Natálie 2003 Atletika Písek Dorostenky100,-Zaplaceno Bez12km 11:16:00
Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:18:00
Toušek Petr 1980 Salviaparadise.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:18:30
Šeděnka Jan 1983 Koně, dobrý koně!!! Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno M25km 11:19:00
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Dorostenci100,-Zaplaceno Bez12km 11:19:30
Kubík Tomáš 1984 Praha Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:20:00
Fencl Radek 1965 SK Vlaška Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:20:30
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let100,-808053710Bez12km 11:21:00
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:21:30
Boháčová Tereza 2004 TT Příbram Dorostenci100,-809054093Bez12km 11:22:00
Ficová Markéta 2004 TT Příbram Dorostenky100,-Zaplaceno Bez12km 11:22:30
Koutný Roman 2003 TT Příbram Dorostenci100,-Zaplaceno Bez12km 11:23:00
Parez Jan 2004 TT Příbram Dorostenci300,-Zaplaceno M12km 11:24:00
Rýdl Martin 1983 Plzeň Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:24:30
Rýdlová Tereza 1985 Plzeň Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:24:30
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:25:00
Gerychová Michaela 1982 KUPKOLO.cz Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:26:00
Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:26:30
Kubeš Pavel 1976 Praha Muži 40 - 49 let300,-914052946M25km 11:27:00
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:27:30
Kozak Jan 1976 UTB Muži 40 - 49 let100,-918057849Bez25km 11:28:00
Forejt Marcel 1975 Brdonoš Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno L25km 11:29:00
Šnobl Pavel 1978 Sport Team Dubno Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:29:30
Šnoblová Klára 1980 Sport Team Dubno Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:29:30
Švarc Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:30:00
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:30:30
Pihrt Vojtěch 1978 Dolni Cernosice Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno L12km 11:31:00
Maxová Kateřina 1974 Blovice Ženy 45 - 54 let100,-922057019Bez25km 11:31:30
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let100,-823059756Bez12km 11:32:00
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:33:00
Šáchová Vendula 1987 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:34:00
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno XL12km 11:35:00
Nekolný Karel 1976 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno M12km 11:36:00
Huml Otakar 1975 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno M12km 11:36:30
Brabec Miloslav 1956 Rokycany Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:37:00
Gerych David 1977 KUPKOLO.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:38:00
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:39:00
Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:40:00
Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:41:00
Liberský Martin 1988 Grunex Run Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:42:00
Čaputa Jiří 1987 Grunex Run Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno Bez12km 11:42:30
Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let100,-823050584Bez12km 11:43:00
Pavlišen Petr 1999 4 Timing C Muži 20 - 39 let100,-822057325Bez12km 11:45:00
Gahler František 1972 FOŤÁK Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno Bez25km 11:59:00
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let100,-922010684Bez25km 12:00:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: