Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - 9.6.2018 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:21 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 200 1. 200
2. 00:28:53 Medová Ivana 1977 Zbečno 195 1. 200
3. 00:29:13 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 190 2. 195
4. 00:29:35 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 185 1. 200
5. 00:29:52 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 2. 195
6. 00:30:22 Povalová Eva 1984 176 3. 190
7. 00:30:36 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 172 2. 195
8. 00:31:03 Mališová Karla 1960 USK Praha 168 1. 200
9. 00:31:15 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 164 4. 185
10. 00:31:31 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 3. 190
11. 00:31:46 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 3. 190
12. 00:31:55 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 152 4. 185
13. 00:31:59 Gregorová Daniela 1974 Komárov 148 5. 180
14. 00:32:45 Večerková Marcela 1981 Veverky 144 6. 176
15. 00:33:01 Kroupova Petra 1984 140 5. 180
16. 00:33:24 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 137 4. 185
17. 00:34:31 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 134 5. 180
18. 00:34:31 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 131 6. 176
19. 00:34:45 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 128 6. 176
20. 00:35:49 Hartmanová Stanislava 1958 --- 125 2. 195
21. 00:36:55 Hrachová Jitka 1980 za sebe 122 7. 172
22. 00:37:34 Krůtová Marcela 1971 Lhota 119 7. 172
23. 00:38:17 Krátká Jana 1992 116 7. 172
24. 00:38:47 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 113 3. 190
25. 00:38:51 Philippová Lucie 1984 110 8. 168
26. 00:39:16 Sirůčková Jana 1980 Příbram 108 8. 168
27. 00:39:22 Sedlářová Kateřina 1986 Kačenky 106 9. 164
28. 00:39:52 Svobodová Dana 1952 Příbram 104 1. 200
29. 00:40:04 Nováková Lenka 1975 102 9. 164
30. 00:44:36 Merhoutová Veronika 1982 Jince 100 10. 160
31. 00:44:36 Plachá Mariana 1981 Žebrák 98 11. 156
32. 00:44:36 Babcakova Marcela 1980 Jince 96 12. 152
33. 00:45:09 Bartošová Milada 1953 Příbram 94 2. 195
34. 00:48:49 Peškařová Terezie 2000 Peškař family 92 1. 200
35. 00:49:35 Nýdlová Adéla 1985 RSáci 90 10. 160
36. 00:51:35 Skopová Nikola 1998 Jince 88 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, Celkové, Kategorie

Fotky od Věry Zvoníčkové, Fotky z dětských závodů, Záznam od časomíry

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (3)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.