Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.4.2024 | Penzion Cup | 8.7 | 00:40:57 | 17. | 134 | 134 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
31.3.2024 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:45:38 | 83. | 17 | 17 | 30. | 100 | 100 | Celkové pořadí |
9.3.2024 | Zimní běh krajem J. J. Ryby | 8.7 | 00:42:18 | 25. | 110 | 110 | 14. | 144 | 144 | Celkové pořadí |
27.4 km | 2:08:53 | Součet bodů: | 261 | 412 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
16.9.2023 | Běh Bezděkovem | 9 | 00:40:38 | 17. | 134 | 134 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
9.9.2023 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:57:43 | 26. | 108 | 108 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
22.4.2023 | Penzion Cup | 8.7 | 00:43:37 | 24. | 113 | 113 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
9.4.2023 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:45:05 | 77. | 23 | 23 | 31. | 98 | 98 | Celkové pořadí |
39.8 km | 3:07:03 | Součet bodů: | 378 | 627 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
10.9.2022 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:59:36 | 43. | 74 | 74 | 17. | 134 | 134 | Celkové pořadí |
20.8.2022 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:44:10 | 16. | 137 | 137 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
17.4.2022 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:44:32 | 60. | 40 | 40 | 24. | 113 | 113 | Celkové pořadí |
31.1 km | 2:28:18 | Součet bodů: | 251 | 432 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
23.5.2021 | Brdská 25 | 25 | 02:27:19 | 87. | 13 | 13 | 35. | 90 | 90 | Celkové pořadí |
15.5.2021 | Penzion Cup | 8.7 | 00:41:17 | 46. | 68 | 68 | 18. | 131 | 131 | Celkové pořadí |
33.7 km | 3:08:36 | Součet bodů: | 81 | 221 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
16.5.2020 | Penzion Cup | 9 | 00:42:24 | 66. | 34 | 34 | 31. | 98 | 98 | Celkové pořadí |
9 km | 0:42:24 | Součet bodů: | 34 | 98 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
21.4.2019 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:44:45 | 97. | 3 | 3 | 47. | 66 | 66 | Celkové pořadí |
10 km | 0:44:45 | Součet bodů: | 3 | 66 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
1.4.2018 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:42:39 | 89. | 11 | 11 | 52. | 56 | 56 | Celkové pořadí |
10 km | 00:42:39 | Součet bodů: | 11 | 56 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
16.4.2017 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:43:41 | 98. | 2 | 2 | 53. | 54 | 54 | Celkové pořadí |
10 km | 00:43:41 | Součet bodů: | 2 | 54 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
27.3.2016 | Běh Rožmitál Březnice | 10 | 00:47:47 | 142. | 0 | 0 | 76. | 24 | 24 | Celkové pořadí |
10 km | Součet bodů: | 0 | 24 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí juniorů | Body | |||
1. | Urban Matyáš | ASK Dipoli | 795 | |
2. | Bečvář Filip | Biatlon Beroun | 585 | |
3. | Hronza Štěpán | 390 | ||
4. | Hošek Ondřej | Buková | 200 | |
5. | Černý Matěj | SK Sporting Příbram | 200 | |
6. | Kohout Vojtěch | Střela Žebrák | 195 | |
7. | Šimurda Matěj | Střela Žebrák | 190 | |
8. | Šumera Jakub | FK Komárov | 185 | |
9. | Plesnivý Tomáš | Žebrák | 185 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024