Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - 8.6.2019 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:44 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:27:55 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 195 1. 200
3. 00:28:06 Povalová Eva 1984 190 2. 195
4. 00:28:38 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:29:00 Večerková Marcela 1981 Veverky 180 3. 190
6. 00:29:34 Sýkorová Petra 1976 Praha 176 4. 185
7. 00:30:14 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 172 2. 195
8. 00:30:48 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 168 1. 200
9. 00:30:55 Kafková Lucie 1982 Zdice 164 5. 180
10. 00:31:35 Jandurová Iva 1985 za sebe 160 2. 195
11. 00:32:02 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 156 3. 190
12. 00:32:45 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 152 2. 195
13. 00:33:09 Vágnerová Gabriela 1980 Beroun 148 6. 176
14. 00:33:30 Pechová Alice 1972 Zdice 144 4. 185
15. 00:33:45 Hartmanová Stanislava 1958 --- 140 1. 200
16. 00:33:50 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 137 5. 180
17. 00:34:30 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 134 6. 176
18. 00:34:56 Vejrová Denisa 1991 Jince 131 3. 190
19. 00:35:39 Svobodová Dana 1952 Příbram 128 1. 200
20. 00:36:52 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 125 4. 185
21. 00:37:18 Rozmajzlová Tereza 1984 Březohorské katastrofy 122 7. 172
22. 00:38:29 Škrabalová Markéta 1980 Jince 119 8. 168
23. 00:38:42 Nováková Lenka 1975 116 9. 164
24. 00:39:15 Flachsová Michaela 1987 Praha Zličín 113 5. 180
25. 00:39:39 Králová Iva 1987 Ohrazenice 110 6. 176
26. 00:39:41 Lounková Jana 1983 Wildt 108 10. 160
27. 00:41:07 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 106 7. 172
28. 00:41:37 Bažantová Viktorie 2001 Jince 104 3. 190
29. 00:42:06 Bartošová Milada 1953 Příbram 102 2. 195
30. 00:42:42 Horváthová Martina 1986 U.B.F. 100 7. 172
31. 00:42:47 Volfová Kateřina 1982 Březohorské katastrofy 98 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: od Věry Zvoníčkové, Dospělí, děti, Doběh od časomíry

Výsledky: Děti, dospělí celkově, kategorie

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (3)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.